Xfce Apps - en to kk translation catalogue (501 entries)

en:  *** COPY ***
kk:  *** КӨШІРМЕ ***

en:  Other
kk: Басқа

en: %d hour
kk: %'d сағат

en: About Orage
kk: Orage туралы

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: Africa
kk: Африка

en: Africa/Abidjan
kk: Африка/Абиджан

en: Africa/Accra
kk: Африка/Аккра

en: Africa/Addis_Ababa
kk: Африка/Аддис-Абеба

en: Africa/Algiers
kk: Африка/Алжир

en: Africa/Asmera
kk: Африка/Асмара

en: Africa/Bamako
kk: Африка/Бамако

en: Africa/Bangui
kk: Африка/Банги

en: Africa/Banjul
kk: Африка/Банжул

en: Africa/Bissau
kk: Африка/Бисау

en: Africa/Blantyre
kk: Африка/Блантир

en: Africa/Brazzaville
kk: Африка/Браззавиль

en: Africa/Bujumbura
kk: Африка/Бужумбура

en: Africa/Cairo
kk: Африка/Каир

en: Africa/Casablanca
kk: Африка/Касабланка

en: Africa/Ceuta
kk: Африка/Сеута

en: Africa/Conakry
kk: Африка/Конакри

en: Africa/Dakar
kk: Африка/Дакар

en: Africa/Dar_es_Salaam
kk: Африка/Дар-эс-Салам

en: Africa/Djibouti
kk: Африка/Джибути

en: Africa/Douala
kk: Африка/Дуала

en: Africa/El_Aaiun
kk: Африка/Эль-Ааиун

en: Africa/Freetown
kk: Африка/Фритаун

en: Africa/Gaborone
kk: Африка/Габороне

en: Africa/Harare
kk: Африка/Хараре

en: Africa/Johannesburg
kk: Африка/Йоханнесбург

en: Africa/Kampala
kk: Африка/Кампала

en: Africa/Khartoum
kk: Африка/Хартум

en: Africa/Kigali
kk: Африка/Кигали

en: Africa/Kinshasa
kk: Африка/Киншаса

en: Africa/Lagos
kk: Африка/Лагос

en: Africa/Libreville
kk: Африка/Либревиль

en: Africa/Lome
kk: Африка/Ломе

en: Africa/Luanda
kk: Африка/Луанда

en: Africa/Lubumbashi
kk: Африка/Лубумбаши

en: Africa/Lusaka
kk: Африка/Лусака

en: Africa/Malabo
kk: Африка/Малабо

en: Africa/Maputo
kk: Африка/Мапуто

en: Africa/Maseru
kk: Африка/Масеру

en: Africa/Mbabane
kk: Африка/Мбабане

en: Africa/Mogadishu
kk: Африка/Могадишу

en: Africa/Monrovia
kk: Африка/Монровия

en: Africa/Nairobi
kk: Африка/Найроби

en: Africa/Ndjamena
kk: Африка/Нджамена

en: Africa/Niamey
kk: Африка/Ниамей

en: Africa/Nouakchott
kk: Африка/Нуакшотт

en: Africa/Ouagadougou
kk: Африка/Уагадугу

en: Africa/Porto-Novo
kk: Африка/Порто-Ново

en: Africa/Sao_Tome
kk: Африка/Сао-Томе

en: Africa/Timbuktu
kk: Африка/Тимбукту

en: Africa/Tripoli
kk: Африка/Триполи

en: Africa/Tunis
kk: Африка/Тунис

en: Africa/Windhoek
kk: Африка/Виндхук

en: Alarm
kk: Оятқыш

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: America/Adak
kk: Америка/Адак

en: America/Anchorage
kk: Америка/Анкоридж

en: America/Anguilla
kk: Америка/Ангилья

en: America/Antigua
kk: Америка/Антигуа

en: America/Araguaina
kk: Америка/Арагуайна

en: America/Argentina/Buenos_Aires
kk: Америка/Аргентина/Буэнос-Айрес

en: America/Argentina/Catamarca
kk: Америка/Аргентина/Катамарка

en: America/Argentina/Cordoba
kk: Америка/Аргентина/Кордоба

en: America/Argentina/Jujuy
kk: Америка/Аргентина/Жужуй

en: America/Argentina/Mendoza
kk: Америка/Аргентина/Мендоза

en: America/Aruba
kk: Америка/Аруба

en: America/Asuncion
kk: Америка/Асунсьон

en: America/Barbados
kk: Америка/Барбадос

en: America/Belem
kk: Америка/Белем

en: America/Belize
kk: Америка/Белиз

en: America/Boa_Vista
kk: Америка/Боа-Виста

en: America/Bogota
kk: Америка/Богота

en: America/Boise
kk: Америка/Бойсе

en: America/Buenos_Aires
kk: Америка/Буэнос-Айрес

en: America/Cambridge_Bay
kk: Америка/Кембридж-Бей

en: America/Cancun
kk: Америка/Канкун

en: America/Caracas
kk: Америка/Каракас

en: America/Catamarca
kk: Америка/Катамарка

en: America/Cayenne
kk: Америка/Кайенне

en: America/Cayman
kk: Америка/Кайман

en: America/Chicago
kk: Америка/Чикаго

en: America/Chihuahua
kk: Америка/Чихуахуа

en: America/Cordoba
kk: Америка/Кордоба

en: America/Costa_Rica
kk: Америка/Коста-Рика

en: America/Cuiaba
kk: Америка/Куяба

en: America/Curacao
kk: Америка/Кюрасао

en: America/Dawson
kk: Америка/Доусон

en: America/Dawson_Creek
kk: Америка/Доусон-Крик

en: America/Denver
kk: Америка/Денвер

en: America/Detroit
kk: Америка/Детройт

en: America/Dominica
kk: Америка/Доминика

en: America/Edmonton
kk: Америка/Эдмонтон

en: America/Eirunepe
kk: Америка/Эйрунепе

en: America/El_Salvador
kk: Америка/Эл Сальвадор

en: America/Fortaleza
kk: Америка/Форталеза

en: America/Glace_Bay
kk: Америка/Глейс-Бей

en: America/Godthab
kk: Америка/Готтаб

en: America/Goose_Bay
kk: Америка/Гус-Бей

en: America/Grand_Turk
kk: Америка/Гранд-Турк

en: America/Grenada
kk: Америка/Гренада

en: America/Guadeloupe
kk: Америка/Гваделупе

en: America/Guatemala
kk: Америка/Гватемала

en: America/Guayaquil
kk: Америка/Гуаякиль

en: America/Guyana
kk: Америка/Гайана

en: America/Halifax
kk: Америка/Галифакс

en: America/Havana
kk: Америка/Гавана

en: America/Hermosillo
kk: Америка/Гермосилло

en: America/Indiana/Indianapolis
kk: Америка/Индиана/Индианаполис

en: America/Indiana/Knox
kk: Америка/Индиана/Нокс

en: America/Indiana/Marengo
kk: Америка/Индиана/Маренго

en: America/Indiana/Vevay
kk: Америка/Индиана/Вивей

en: America/Indianapolis
kk: Америка/Индианаполис

en: America/Inuvik
kk: Америка/Инувик

en: America/Iqaluit
kk: Америка/Икалуит

en: America/Jamaica
kk: Америка/Ямайка

en: America/Jujuy
kk: Америка/Жужуй

en: America/Juneau
kk: Америка/Джуно

en: America/Kentucky/Louisville
kk: Америка//Кентуки/Луивилл

en: America/Kentucky/Monticello
kk: Америка/Кентуки/Монтицелло

en: America/La_Paz
kk: Америка/Ла-Пас

en: America/Lima
kk: Америка/Лима

en: America/Los_Angeles
kk: Америка/Лос-Анджелес

en: America/Louisville
kk: Америка/Луисвилл

en: America/Maceio
kk: Америка/Масейо

en: America/Managua
kk: Америка/Манагуа

en: America/Manaus
kk: Америка/Манаус

en: America/Martinique
kk: Америка/Мартиника

en: America/Mazatlan
kk: Америка/Мазатлан

en: America/Mendoza
kk: Америка/Мендоза

en: America/Menominee
kk: Америка/Меномини

en: America/Merida
kk: Америка/Мерида

en: America/Mexico_City
kk: Америка/Мехико-сити

en: America/Miquelon
kk: Америка/Микелон

en: America/Monterrey
kk: Америка/Монтеррей

en: America/Montevideo
kk: Америка/Монтевидео

en: America/Montreal
kk: Америка/Монреаль

en: America/Montserrat
kk: Америка/Монтсеррат

en: America/Nassau
kk: Америка/Нассау

en: America/New_York
kk: Америка/Нью-Йорк

en: America/Nipigon
kk: Америка/Нипигон

en: America/Nome
kk: Америка/Ном

en: America/Noronha
kk: Америка/Норонха

en: America/Panama
kk: Америка/Панама

en: America/Pangnirtung
kk: Америка/Пангниртанг

en: America/Paramaribo
kk: Америка/Парамарибо

en: America/Phoenix
kk: Америка/Феникс

en: America/Port-au-Prince
kk: Америка/Порт-о-Пренс

en: America/Port_of_Spain
kk: Америка/Порт-оф-Спейн

en: America/Porto_Velho
kk: Америка/Порто-Велью

en: America/Puerto_Rico
kk: Америка/Пуэрто-Рико

en: America/Rainy_River
kk: Америка/Рэйни-Ривер

en: America/Rankin_Inlet
kk: Америка/Рэнкин-Инлет

en: America/Recife
kk: Америка/Ресифи

en: America/Regina
kk: Америка/Регина

en: America/Rio_Branco
kk: Америка/Рио-Бранко

en: America/Rosario
kk: Америка/Розарио

en: America/Santiago
kk: Америка/Сантьяго

en: America/Santo_Domingo
kk: Америка/Санто-Доминго

en: America/Sao_Paulo
kk: Америка/Сан-Паулу

en: America/Scoresbysund
kk: Америка/Скорсбисунд

en: America/Shiprock
kk: Америка/Шипрок

en: America/St_Johns
kk: Америка/Сент-Джонс

en: America/St_Kitts
kk: Америка/Сент-Китс

en: America/St_Lucia
kk: Америка/Сент-Люсия

en: America/St_Thomas
kk: Америка/Сент-Томас

en: America/St_Vincent
kk: Америка/Сент-Винсент

en: America/Swift_Current
kk: Америка/Свифт-Каррент

en: America/Tegucigalpa
kk: Америка/Тегусигальпа

en: America/Thule
kk: Америка/Туле

en: America/Thunder_Bay
kk: Америка/Сандер-Бей

en: America/Tijuana
kk: Америка/Тиюана

en: America/Tortola
kk: Америка/Тортола

en: America/Vancouver
kk: Америка/Ванкувер

en: America/Whitehorse
kk: Америка/Вайтхорс

en: America/Winnipeg
kk: Америка/Виннипег

en: America/Yakutat
kk: Америка/Якутат

en: America/Yellowknife
kk: Америка/Йеллоунайф

en: Antarctica
kk: Антарктида

en: Antarctica/Casey
kk: Антарктида/Кэйси

en: Antarctica/Davis
kk: Антарктика/Дэвис

en: Antarctica/DumontDUrville
kk: Антарктика/Дюмон-д'Юрвил

en: Antarctica/Mawson
kk: Антарктика/Моусон

en: Antarctica/McMurdo
kk: Антарктика/Мак-Мердо

en: Antarctica/Palmer
kk: Антарктика/Палмер

en: Antarctica/South_Pole
kk: Антарктика/Оңтүстік полюс

en: Antarctica/Syowa
kk: Антарктика/Сева

en: Antarctica/Vostok
kk: Антарктика/Восток

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Archive
kk: Архив

en: Archive file
kk: Архив файлы

en: Arctic/Longyearbyen
kk: Арктика/Лонгйербиен

en: Asia
kk: Азия

en: Asia/Aden
kk: Азия/Аден

en: Asia/Almaty
kk: Азия/Алматы

en: Asia/Amman
kk: Азия/Амман

en: Asia/Anadyr
kk: Азия/Анадырь

en: Asia/Aqtau
kk: Азия/Ақтау

en: Asia/Aqtobe
kk: Азия/Ақтөбе

en: Asia/Ashgabat
kk: Азия/Ашхабад

en: Asia/Baghdad
kk: Азия/Багдад

en: Asia/Bahrain
kk: Азия/Бахрейн

en: Asia/Baku
kk: Азия/Баку

en: Asia/Bangkok
kk: Азия/Бангкок

en: Asia/Beirut
kk: Азия/Бейрут

en: Asia/Bishkek
kk: Азия/Бішкек

en: Asia/Brunei
kk: Азия/Бруней

en: Asia/Calcutta
kk: Азия/Калькутта

en: Asia/Chungking
kk: Азия/Чунцин

en: Asia/Colombo
kk: Азия/Коломбо

en: Asia/Damascus
kk: Азия/Дамаск

en: Asia/Dhaka
kk: Азия/Дакка

en: Asia/Dili
kk: Азия/Дили

en: Asia/Dubai
kk: Азия/Дубай

en: Asia/Dushanbe
kk: Азия/Душанбе

en: Asia/Gaza
kk: Азия/Газа

en: Asia/Harbin
kk: Азия/Харбин

en: Asia/Hong_Kong
kk: Азия/Сянган (Гонконг)

en: Asia/Hovd
kk: Азия/Қобд

en: Asia/Irkutsk
kk: Азия/Иркутск

en: Asia/Jakarta
kk: Азия/Джакарта

en: Asia/Jayapura
kk: Азия/Джаяпура

en: Asia/Jerusalem
kk: Азия/Иерусалим

en: Asia/Kabul
kk: Азия/Қабул

en: Asia/Kamchatka
kk: Азия/Камчатка

en: Asia/Karachi
kk: Азия/Карачи

en: Asia/Kashgar
kk: Азия/Кашгар

en: Asia/Katmandu
kk: Азия/Катманду

en: Asia/Krasnoyarsk
kk: Азия/Красноярск

en: Asia/Kuala_Lumpur
kk: Азия/Куала-Лумпур

en: Asia/Kuching
kk: Азия/Кучинг

en: Asia/Kuwait
kk: Азия/Кувейт

en: Asia/Macao
kk: Азия/Аомын (Макао)

en: Asia/Magadan
kk: Азия/Магадан

en: Asia/Manila
kk: Азия/Манила

en: Asia/Muscat
kk: Азия/Мускат

en: Asia/Nicosia
kk: Азия/Никозия

en: Asia/Novosibirsk
kk: Азия/Новосибирск

en: Asia/Omsk
kk: Азия/Омбы

en: Asia/Phnom_Penh
kk: Азия/Пномпень

en: Asia/Pontianak
kk: Азия/Понтианак

en: Asia/Pyongyang
kk: Азия/Пхеньян

en: Asia/Qatar
kk: Азия/Катар

en: Asia/Rangoon
kk: Азия/Рангун

en: Asia/Riyadh
kk: Азия/Эр-Рияд

en: Asia/Saigon
kk: Азия/Хошимин

en: Asia/Samarkand
kk: Азия/Самаркант

en: Asia/Seoul
kk: Азия/Сеул

en: Asia/Shanghai
kk: Азия/Шанхай

en: Asia/Singapore
kk: Азия/Сингапур

en: Asia/Taipei
kk: Азия/Тайбей

en: Asia/Tashkent
kk: Азия/Ташкент

en: Asia/Tbilisi
kk: Азия/Тбилиси

en: Asia/Tehran
kk: Азия/Теһран

en: Asia/Thimphu
kk: Азия/Тхимпху

en: Asia/Tokyo
kk: Азия/Токио

en: Asia/Ujung_Pandang
kk: Азия/Уджунг-Панданг

en: Asia/Ulaanbaatar
kk: Азия/Улан-Батор

en: Asia/Urumqi
kk: Азия/Ұрымжы

en: Asia/Vientiane
kk: Азия/Вьентьян

en: Asia/Vladivostok
kk: Азия/Владивосток

en: Asia/Yakutsk
kk: Азия/Якутск

en: Asia/Yekaterinburg
kk: Азия/Екатеринбург

en: Asia/Yerevan
kk: Азия/Ереван

en: Atlantic
kk: Атлант мұхиты

en: Atlantic/Azores
kk: Атлант мұхиты/Азор

en: Atlantic/Bermuda
kk: Атлант мұхиты/Бермуда

en: Atlantic/Canary
kk: Атлант мұхиты/Канар

en: Atlantic/Cape_Verde
kk: Атлант мұхиты/Кабо-Верде

en: Atlantic/Faeroe
kk: Атлант мұхиты/Фаэро

en: Atlantic/Jan_Mayen
kk: Атлант мұхиты/Ян-Майен

en: Atlantic/Madeira
kk: Атлант мұхиты/Мадейра

en: Atlantic/Reykjavik
kk: Атлант мұхиты/Рейкъявик

en: Atlantic/South_Georgia
kk: Атлант мұхиты/Оңтүстік Георгия

en: Atlantic/St_Helena
kk: Атлант мұхиты/Әулие Елена

en: Atlantic/Stanley
kk: Атлант мұхиты/Стэнли

en: Australia
kk: Австралия

en: Australia/Adelaide
kk: Аустралия/Аделаида

en: Australia/Brisbane
kk: Аустралия/Брисбен

en: Australia/Broken_Hill
kk: Аустралия/Брокен-Хилл

en: Australia/Darwin
kk: Аустралия/Дарвин

en: Australia/Hobart
kk: Аустралия/Хобарт

en: Australia/Lindeman
kk: Аустралия/Линдеман

en: Australia/Lord_Howe
kk: Аустралия/Лорд-Хау

en: Australia/Melbourne
kk: Аустралия/Мельбурн

en: Australia/Perth
kk: Аустралия/Перт

en: Australia/Sydney
kk: Аустралия/Сидней

en: Availability
kk: Қол жетерлік

en: Back
kk: Артқа

en: Background color:
kk: Фон түсі:

en: Basic
kk: Қарапайым

en: Busy
kk: Бос емес

en: Calendar
kk: Күнтізбе

en: Categories
kk: Санаттар

en: Category:
kk: Санат:

en: Clock Options
kk: Сағат баптаулары

en: Close
kk: Жабу

en: Completed
kk: Аяқталған

en: Copy
kk: Көшіру

en: Country
kk: Ел

en: Daily
kk: Күнде

en: Delete
kk: Өшіру

en: Desktop calendar
kk: Жұмыс үстел күнтізбесі

en: Do you want to continue?
kk: Жалғастыруды қалайсыз ба?

en: Done
kk: Аяқталды

en: Duplicate
kk: Қосарландыру

en: Duration
kk: Уақыты

en: End
kk: Соңы

en: Equal
kk: Тең

en: Europe
kk: Еуропа

en: Europe/Amsterdam
kk: Еуропа/Амстердам

en: Europe/Andorra
kk: Еуропа/Андорра

en: Europe/Athens
kk: Еуропа/Афин

en: Europe/Belfast
kk: Еуропа/Белфаст

en: Europe/Belgrade
kk: Еуропа/Белград

en: Europe/Berlin
kk: Еуропа/Берлин

en: Europe/Bratislava
kk: Еуропа/Братислава

en: Europe/Brussels
kk: Еуропа/Брюссель

en: Europe/Bucharest
kk: Еуропа/Бухарест

en: Europe/Budapest
kk: Еуропа/Будапешт

en: Europe/Chisinau
kk: Еуропа/Кишинеу

en: Europe/Copenhagen
kk: Еуропа/Копенгаген

en: Europe/Dublin
kk: Еуропа/Дублин

en: Europe/Gibraltar
kk: Еуропа/Гибралтар

en: Europe/Helsinki
kk: Еуропа/Хельсинки

en: Europe/Istanbul
kk: Еуропа/Ыстанбол

en: Europe/Kaliningrad
kk: Еуропа/Калининград

en: Europe/Kiev
kk: Еуропа/Киев

en: Europe/Lisbon
kk: Еуропа/Лиссабон

en: Europe/Ljubljana
kk: Еуропа/Любляна

en: Europe/London
kk: Еуропа/Лондон

en: Europe/Luxembourg
kk: Еуропа/Люксембург

en: Europe/Madrid
kk: Еуропа/Мадрид

en: Europe/Malta
kk: Еуропа/Мальта

en: Europe/Minsk
kk: Еуропа/Минск

en: Europe/Monaco
kk: Еуропа/Монако

en: Europe/Moscow
kk: Еуропа/Мәскеу

en: Europe/Oslo
kk: Еуропа/Осло

en: Europe/Paris
kk: Еуропа/Париж

en: Europe/Prague
kk: Еуропа/Прага

en: Europe/Riga
kk: Еуропа/Рига

en: Europe/Rome
kk: Еуропа/Рим

en: Europe/Samara
kk: Еуропа/Самара

en: Europe/San_Marino
kk: Еуропа/Сан-Марино

en: Europe/Sarajevo
kk: Еуропа/Сараево

en: Europe/Simferopol
kk: Еуропа/Симферополь

en: Europe/Skopje
kk: Еуропа/Скопье

en: Europe/Sofia
kk: Еуропа/София

en: Europe/Stockholm
kk: Еуропа/Стокгольм

en: Europe/Tallinn
kk: Еуропа/Таллинн

en: Europe/Tirane
kk: Еуропа/Тирана

en: Europe/Uzhgorod
kk: Еуропа/Ужгород

en: Europe/Vaduz
kk: Еуропа/Вадуц

en: Europe/Vatican
kk: Еуропа/Ватикан

en: Europe/Vienna
kk: Еуропа/Вена

en: Europe/Vilnius
kk: Еуропа/Вильнюс

en: Europe/Warsaw
kk: Еуропа/Варшава

en: Europe/Zagreb
kk: Еуропа/Загреб

en: Europe/Zaporozhye
kk: Еуропа/Запорожье

en: Europe/Zurich
kk: Еуропа/Цюрих

en: Event
kk: Оқиға

en: Exceptions
kk: Ерекше жағдайлар

en: Export
kk: Экспорт

en: Find
kk: Табу

en: Flags
kk: Жалаушалар

en: Forward
kk: Алға

en: Free
kk: Бос

en: Frequency
kk: Жиілігі

en: Fri
kk: Жм

en: General
kk: Жалпы

en: Hide
kk: Жасыру

en: Import
kk: Импорт

en: Indian/Antananarivo
kk: Үнді мұхиты/Антананариву

en: Indian/Chagos
kk: Үнді мұхиты/Чагос

en: Indian/Christmas
kk: Үнді мұхиты/Милад ар.

en: Indian/Cocos
kk: Үнді мұхиты/Кокос а-ры

en: Indian/Comoro
kk: Үнді мұхиты/Комор а-ры

en: Indian/Kerguelen
kk: Үнді мұхиты/Кергелен

en: Indian/Mahe
kk: Үнді мұхиты/Махе

en: Indian/Maldives
kk: Үнді мұхиты/Мальдив а-ры

en: Indian/Mauritius
kk: Үнді мұхиты/Маврикий

en: Indian/Mayotte
kk: Үнді мұхиты/Мариотт

en: Indian/Reunion
kk: Үнді мұхит/Реюньон

en: Journal
kk: Журнал

en: Limit
kk: Шегі

en: Line %d:
kk: Жол %d:

en: Location
kk: Орналасуы

en: Maintainer
kk: Жауапты

en: Minimized
kk: Қайырылған

en: Mon
kk: Дс

en: Move
kk: Жылжыту

en: NEW
kk: ЖАҢА

en: NEW COPY
kk: ЖАҢА КӨШІРМЕ

en: Never
kk: Ешқашан

en: New
kk: Жаңа

en: New appointment
kk: Жаңа кездесу

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Not possible to delete the last clock.
kk: Соңғы сағатты өшіру мүмкін емес.

en: Not set
kk: Орнатылмаған

en: Note
kk: Қысқажазба

en: Open
kk: Ашу

en: Options:
kk: Опциялар:

en: Orage Calendar
kk: Orage күнтізбе бағдарламасы

en: Orage Calendar Preferences
kk: Orage күнтізбе баптаулары

en: Orage Panel Clock
kk: Orage панельдегі сағат

en: Orage Preferences
kk: Orage баптаулары

en: Orage preferences
kk: Orage баптаулары

en: Pacific
kk: Тынық мұхиты

en: Pacific/Apia
kk: Тынық мұхит/Апиа

en: Pacific/Auckland
kk: Тынық мұхит/Окленд

en: Pacific/Chatham
kk: Тынық мұхит/Чатем

en: Pacific/Easter
kk: Тынық мұхит/Пасха ар.

en: Pacific/Efate
kk: Тынық мұхит/Эфате

en: Pacific/Enderbury
kk: Тынық мұхит/Эндербури

en: Pacific/Fakaofo
kk: Тынық мұхит/Факаофо

en: Pacific/Fiji
kk: Тынық мұхит/Фиджи

en: Pacific/Funafuti
kk: Тынық мұхит/Фунафути

en: Pacific/Galapagos
kk: Тынық мұхит/Галапагос а-ры

en: Pacific/Gambier
kk: Тынық мұхит/Гамбье

en: Pacific/Guadalcanal
kk: Тынық мұхит/Гуадалканал

en: Pacific/Guam
kk: Тынық мұхит/Гуам

en: Pacific/Honolulu
kk: Тынық мұхит/Гонолулу

en: Pacific/Johnston
kk: Тынық мұхит/Джонстон

en: Pacific/Kiritimati
kk: Тынық мұхит/Киритимати

en: Pacific/Kosrae
kk: Тынық мұхит/Косрае

en: Pacific/Kwajalein
kk: Тынық мұхит/Кваялейн

en: Pacific/Majuro
kk: Тынық мұхит/Маюро

en: Pacific/Marquesas
kk: Тынық мұхит/Маркизас

en: Pacific/Midway
kk: Тынық мұхит/Мидуэй

en: Pacific/Nauru
kk: Тынық мұхит/Науру

en: Pacific/Niue
kk: Тынық мұхит/Нуе

en: Pacific/Norfolk
kk: Тынық мұхит/Норфолк

en: Pacific/Noumea
kk: Тынық мұхит/Нумеа

en: Pacific/Pago_Pago
kk: Тынық мұхит/Паго-Паго

en: Pacific/Palau
kk: Тынық мұхит/Палау

en: Pacific/Pitcairn
kk: Тынық мұхит/Питкарн

en: Pacific/Ponape
kk: Тынық мұхит/Понапе

en: Pacific/Port_Moresby
kk: Тынық мұхит/Порт-Морсби

en: Pacific/Rarotonga
kk: Тынық мұхит/Раротонга

en: Pacific/Saipan
kk: Тынық мұхит/Сайпан

en: Pacific/Tahiti
kk: Тынық мұхит/Таити

en: Pacific/Tarawa
kk: Тынық мұхит/Тарава

en: Pacific/Tongatapu
kk: Тынық мұхит/Тонгатапу

en: Pacific/Truk
kk: Тынық мұхит/Трук

en: Pacific/Wake
kk: Тынық мұхит/Уаке

en: Pacific/Wallis
kk: Тынық мұхит/Уаллис

en: Pacific/Yap
kk: Тынық мұхит/Яп

en: Priority
kk: Приоритеті

en: READ ONLY
kk: ТЕК ОҚУ

en: READ WRITE
kk: ОҚУ МЕН ЖАЗУ

en: Read only
kk: Тек оқу

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Rename
kk: Атын ауыстыру

en: Repeat
kk: Қайталау

en: Revert
kk: Қайтару

en: Sat
kk: Сн

en: Save
kk: Сақтау

en: Search
kk: Іздеу

en: Search text
kk: Мәтінді іздеу

en: Select
kk: Таңдау

en: Select a file...
kk: Файлды таңдаңыз...

en: Set
kk: Орнату

en: Set timeout
kk: Таймаут орнату

en: Settings for the Xfce 4 Calendar Application (Orage)
kk: Xfce 4 күнтізбе қолданбасының (Orage) баптаулары

en: Show
kk: Көрсету

en: Show _frame
kk: Қо_ршауын көрсету

en: Show borders
kk: Қоршамасын көрсету

en: Show menu
kk: Мәзірді көрсету

en: Show time and date?
kk: Уақыт пен күнді көрсету керек пе?

en: Sound
kk: Дыбыстар

en: Standard
kk: Қалыпты

en: Start
kk: Бастау

en: Sun
kk: Күн

en: Text Formatting
kk: Мәтін пішімі

en: Thu
kk: Бс

en: Time
kk: Уақыты

en: Timezone
kk: Уақыт белдеуі

en: Title
kk: Атауы

en: Title
kk: Атауы

en: Today
kk: Бүгін

en: Tooltip:
kk: Қалқымалы кеңес:

en: Tue
kk: Сс

en: Type
kk: Түрі

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Use
kk: Қолдану

en: Wed
kk: Ср

en: Weekdays
kk: Апта күндері

en: _Edit
kk: Түз_ету

en: _File
kk: _Файл

en: _Go
kk: Ө_ту

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _View
kk: Тү_рі

en: days
kk: күн

en: forward
kk: алға

en: hours
kk: сағат

en: occurrence
kk: Кiру

en: seconds
kk: секунд
