xfce4-panel - en to cs translation catalogue (401 entries)

en: %0 o'clock
cs: %0 hodin

en: %1 o'clock
cs: %1 hodin

en: %s <span color="grey" size="small">(external)</span>
cs: %s <span color="grey" size="small">(externí)</span>

en: 24-_hour clock
cs: 24hodinový cyklus

en: <b>Background</b>
cs: <b>Pozadí</b>

en: <b>Compositing is currently disabled</b>
    Enable compositing in the window manager for opacity settings in the panel.
cs: <b>Kompozitor je nyní zakázaný“</b>
    Nastavení průhlednosti panelu umožníte zapnutím kompozitoru ve správci oken.

en: <b>General</b>
cs: <b>Obecné</b>

en: <b>Icons</b>
cs: <b>Ikony</b>

en: <b>Measurements</b>
cs: <b>Rozměry</b>

en: <b>Opacity</b>
cs: <b>Průhlednost</b>

en: A_utomatically increase the length
cs: _Automaticky zvětšovat délku

en: About
cs: O aplikaci

en: Action
cs: Akce

en: Action Buttons
cs: Tlačítka akcí

en: Add Appli_cation
cs: Přidat apli_kaci

en: Add New Item
cs: Přidat novou položu

en: Add New Items
cs: Přidat nové položky

en: Add Workspace
cs: Přidat pracovní plochu

en: Add _New Items...
cs: Přidat _nové položky…

en: Add a new empty item
cs: Přidat novou prázdnou položku

en: Add a new hyperlink
cs: Přidat nový hypertextový odkaz

en: Add a new launcher to the panel based on the information of this desktop file
cs: Přidat nový spouštěč na panel na základě informací z tohoto souboru plochy

en: Add a new panel
cs: Přidat nový panel

en: Add a new plugin to the panel
cs: Přidat nový plugin do panelu

en: Add new item to this panel
cs: Přidat novou položku na tento panel

en: Add new plugins to the panel
cs: Přidat na panel nové zásuvné moduly

en: Add one or more existing items to the launcher
cs: Přidat jednu nebo více existujících položek do spouštěče

en: Adds a separator or space between panel items
cs: Přidá oddělovač nebo prostor mezi položkami panelu

en: Adjust size au_tomatically
cs: Nastavit velikost a_utomaticky

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Afternoon
cs: Odpoledne

en: Almost noon
cs: Dopoledne

en: Always
cs: Vždy

en: Analog
cs: Ručičkové

en: Appeara_nce
cs: _Vzhled

en: Appeara_nce:
cs: Vz_hled:

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Applications
cs: Aplikace

en: Applications Menu
cs: Nabídka aplikací

en: Are you sure that you want to remove "%s"?
cs: Opravdu chcete odstranit „%s“?

en: Are you sure you want to clear the list of known applications?
cs: Opravdu chcete vymazat seznam známých aplikací?

en: Are you sure you want to log out?
cs: Opravdu se chcete odhlásit?

en: Are you sure you want to quit the panel?
cs: Opravdu chcete panel ukončit?

en: Are you sure you want to remove "%s"?
cs: Opravdu chcete odebrat %s?

en: Are you sure you want to remove panel %d?
cs: Opravdu chcete odebrat panel %d?

en: Are you sure you want to restart?
cs: Opravdu chcete systém restartovat?

en: Are you sure you want to shut down?
cs: Opravdu chcete systém vypnout?

en: Area where notification icons appear
cs: Oblast pro zobrazení oznamovacích ikon

en: Arrow
cs: Šipka

en: Au_tomatically hide the panel:
cs: _Automaticky skrýt panel:

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Background image
cs: Obrázek na pozadí

en: Because the panel is running in kiosk mode, you are not allowed to make changes to the panel configuration as a regular user
cs: Není možné provést změny nastavení panelu jako běžný uživatel, protože je panel spuštěn v režimu kiosk.

en: Behaviour
cs: Chování

en: Binary
cs: Binární

en: Button _title:
cs: Titulek _tlačítka:

en: Button layout:
cs: Rozložení tlačítek:

en: C_lear Known Applications
cs: Vyma_zat známé aplikace

en: C_olor:
cs: Ba_rva:

en: Clear
cs: Vymazat

en: Clock
cs: Hodiny

en: Clock Options
cs: Možnosti hodin

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Configure...
cs: Nastavit…

en: Create Launcher on the panel
cs: Vytvořit spouštěč na panelu

en: Create _Launcher
cs: Vytvořit _spouštěč

en: Create new launcher from %d desktop file | Create new launcher from %d desktop files
cs[0]: Vytvořit nový spouštěč z %d souboru na ploše
cs[1]: Vytvořit nový spouštěč z %d souborů na ploše
cs[2]: Vytvořit nový spouštěč z %d souborů na ploše
cs[3]: Vytvořit nový spouštěč z %d souborů na ploše

en: Custom Format
cs: Vlastní formát

en: Customize the panel
cs: Přizpůsobit panel

en: D_elete Item
cs: _Smazat položku

en: D_isplay
cs: D_isplej

en: D_raw window frame when hovering a button
cs: Vyk_reslit rámeček okna při umístění kurzoru myši nad tlačítko

[ctx: Date]
en: %A %d %B %Y
cs: %A, %d. %B %Y

en: Default
cs: Výchozí

en: Delete the currently selected item
cs: Smazat aktuálně vybranou položku

en: Deskbar
cs: Pracovní panel

en: Desktop
cs: Pracovní plocha

en: Digital
cs: Digitální

en: Directory Menu
cs: Adresářová nabídka

en: Disable t_ooltips
cs: Zakázat t_ipy

en: Display _seconds
cs: Zobrazovat _sekundy

en: Do not wait for a window manager on startup
cs: Nečekat na správce okna při startu

en: Do you want to hibernate and suspend the system?
cs: Chcete systém hibernovat a přejít do režimu spánku?

en: Do you want to start the panel? If you do, make sure you save the session on logout, so the panel is automatically started the next time you login.
cs: Chcete spustit panel? Pokud ano, ujistěte se, že se relace při odhlášení uloží, takže se panel automaticky spustí při příštím přihlášení.

en: Do you want to suspend to RAM?
cs: Chcete přejít do režimu spánku do RAM?

en: Do you want to suspend to disk?
cs: Chcete přejít do režimu spánku s uložením na disk?

en: Don't _reserve space on borders
cs: Ne_rezervovat prostor na okrajích

en: Dots
cs: Tečky

en: Early morning
cs: Brzy ráno

en: East
cs: Východ

en: Ed_it Menu
cs: Uprav_it nabídku

en: Edit the currently selected item
cs: Upravit aktuálně vybranou položku

en: Enable _urgency notification
cs: Povolit oznámení o _urgenci

en: Enter a list of patterns that will be used to determine which files are visible in a directory. If you specify more than one pattern here, the list items must be separated with semicolons (e.g. *.txt;*.doc).
cs: Zadejte seznam masek, na jehož základě se určí viditelnost souborů v adresáři. Pokud upřesníte více než jednu masku, položky v seznamu musí být odděleny středníky (např. *.txt;*.doc).

en: Enter search phrase here
cs: Sem vložte hledaný text

en: Evening
cs: Večer

en: Execute
cs: Spustit

en: Experienced
cs: Zkušený

en: F_ormat:
cs: F_ormát:

en: F_uzziness:
cs: _Přesnost:

en: Failed to acquire manager selection for screen %d
cs: Získání výběru správce pro obrazovku %d se nezdařilo

en: Failed to add a plugin to the panel
cs: Nepodařilo se přidat plugin do panelu

en: Failed to execute clock command
cs: Nepodařilo se spustit příkaz hodin

en: Failed to execute command "%s"
cs: Nepodařilo se spustit příkaz "%s"

en: Failed to execute command "%s".
cs: Nepodařilo se spustit příkaz %s.

en: Failed to execute the preferred application for category "%s"
cs: Nepodařilo se spustit předvolenou aplikaci kategorie %s

en: Failed to launch application "%s"
cs: Nepodařilo se spustit aplikaci %s.

en: Failed to launch default application for "%s"
cs: Nepodařilo se spustit výchozí aplikaci pro %s

en: Failed to launch the migration application
cs: Nepodařilo se spustit migraci aplikace

en: Failed to load the default configuration
cs: Načtení výchozího nastavení se nezdařilo

en: Failed to migrate the existing configuration
cs: Migrace stávajícího nastavení se nezdařila

en: Failed to open desktop item editor
cs: Otevření editoru položek plochy se nezdařilo

en: Failed to query content type for "%s"
cs: Nepodařilo se spustit dotaz na typ obsahu pro soubor %s

en: Failed to quit the panel
cs: Nepodařilo se ukončit panel

en: Failed to restart the panel
cs: Nepodařilo se restartovat panel

en: Failed to run action "%s"
cs: Nepodařilo se spustit akci %s

en: Failed to save the panel configuration
cs: Nepodařilo se uložit nastavení panelu

en: Failed to send D-Bus message
cs: Nepodařilo se poslat zprávu sběrnice D-Bus

en: Failed to show the add new items dialog
cs: Nepodařilo se zobrazit dialogové okno pro přidání nové položky

en: Failed to show the preferences dialog
cs: Nepodařilo se zobrazit dialogové okno předvoleb

en: Filtering
cs: Filtrování

en: Fixed icon _size (pixels):
cs: Pevná veliko_st ikony (v pixelech):

en: Fl_ash time separators
cs: B_likání oddělovačů

en: Fuzzy
cs: Přibližné

en: General
cs: Obecné

en: Group title and timestamp
cs: Seskupit titulek a časovou známku

en: Group title and window title
cs: Titulek skupiny a titulek okna

en: Handle
cs: Úchytka

en: Hibernate
cs: Hibernovat

en: Hibernating and Suspending computer in %d seconds.
cs: Hibernace počítače a přechod do režimu spánku proběhne za %d sekund.

en: Hibernating computer in %d seconds.
cs: Hibernace proběhne za %d sekund.

en: Hide all windows and show the desktop
cs: Skrýt všechna okna a zobrazit plochu

en: Horizontal
cs: Vodorovně

en: Hybrid Sleep
cs: Hybridní spánek

en: Icon
cs: Ikona

en: If you delete an item, it will be permanently removed
cs: Smažete-li položku, bude nenávratně odebrána

en: If you remove the item from the panel, it is permanently lost.
cs: Pokud odstraníte položku z panelu, bude nenávratně ztracena.

en: Inside Button
cs: Uvnitř tlačítka

en: Intelligently
cs: Chytře

en: Intermediate
cs: Pokročilý

en: Internal name: %s-%d
cs: Vnitřní název: %s-%d

en: Internal name: %s-%d
    PID: %d
cs: Vnitřní název: %s-%d
    PID: %d

en: Invalid hint type "%s". Valid types are bool, double, int, string and uint.
cs: Neplatná nápověda typu %s. Platné typy jsou bool, double, int, string a uint.

en: Invalid plugin event syntax specified. Use PLUGIN-NAME:NAME[:TYPE:VALUE].
cs: Zadána neplatná syntaxe události zásuvného modulu. Použijte NÁZEV-ZÁSUVNÉHO-MODULU:NÁZEV[:TYP:HODNOTA]

en: Invert buttons _orientation
cs: _Otočit orientaci tlačítek

en: Ite_ms
cs: P_oložky

en: John Doe
cs: Jan Novák

en: Known Applications
cs: Známé aplikace

en: L_ength (%):
cs: _Délka (%):

en: Late evening
cs: Pozdě večer

en: Launcher
cs: Spouštěč

en: Loc_k Screen
cs: U_zamknout obrazovku

en: Lock Screen
cs: Uzamknout obrazovku

en: Log Out
cs: Odhlásit se

en: Log Out...
cs: Odhlásit se…

en: Log _Out
cs: Od_hlásit se

en: Log _Out...
cs: _Odhlásit se…

en: Log out, lock or other system actions
cs: Odhlášení, uzamknutí a další systémové akce

en: Logging out in %d seconds.
cs: Odhlášení proběhne za %d sekund.

en: M_ode:
cs: R_ežim:

en: Ma_ximize All
cs: Ma_ximalizovat vše

en: Menu File
cs: Soubor nabídky

en: Menu _file:
cs: Sou_bor nabídky:

en: Mi_ddle click action:
cs: Akce prostře_dního tlačítka:

en: Mi_nimize All
cs: Mi_nimalizovat vše

en: Minimize Window
cs: Minimalizovat okno

en: Minimize all open windows and show the desktop
cs: Minimalizovat všechna otevřená okna a zobrazí pracovní plochu

en: Modifying the panel is not allowed
cs: Úpravy panelu nejsou povoleny

en: Morning
cs: Ráno

en: Most likely another widget took over the function of a notification area. This area will be unused.
cs: Funkci oznamovací oblasti pravděpodobně převzala jiná aplikace. Tato oblast nebude použitá.

en: Move currently selected item down by one row
cs: Přesunout vybranou položku dolů o jeden řádek

en: Move currently selected item up by one row
cs: Přesunout vybranou položku nahoru o jeden řádek

en: Name %s lost on the message dbus, exiting.
cs: Název %s ztracen na sběrnici zpráv dbus, ukončování.

en: Name of a timezone corresponding a file in the zoneinfo database, for example "America/New_York". Leave empty to use the localtime.
cs: Název časového pásma odpovídající souboru v databázi zoneinfo, například "Amerika/New_York". Pro použití místního času ponechte prázdné.

en: Never
cs: Nikdy

en: New _Application
cs: Nová _aplikace

en: New _Link
cs: Nový _odkaz

en: Night
cs: Noc

en: No Windows
cs: Bez oken

en: No default application found for "%s"
cs: Nepodařilo se najít výchozí aplikaci pro %s

en: No items
cs: Žádné položky

en: No running instance of %s was found
cs: Nebyla nalezena žádná spuštěná instance %s

en: None (use system style)
cs: Žádný (použít systémový styl)

en: None, allow drag-and-drop
cs: Žádný, umožnit akci táhnout a pustit

en: Noon
cs: Poledne

en: North
cs: Sever

en: Nothing
cs: Nic

en: Notification Area
cs: Oznamovací oblast

en: Novice
cs: Začátečník

en: Num_ber of rows:
cs: Poče_t řádků:

en: Number of _rows:
cs: Počet řá_dků:

en: OPTION
cs: MOŽNOST

en: O_utput:
cs: _Výstup:

en: Open Folder
cs: Otevřít složku

en: Open in Terminal
cs: Otevřít v terminálu

en: Open launcher menu
cs: Otevřít nabídku spouštěče

en: Options:
cs: Možnosti:

en: PANEL-NUMBER
cs: ČÍSLO-PANELU

en: PLUGIN-NAME
cs: NÁZEV-ZÁSUVNÉHO-MODULU

en: Panel Pr_eferences...
cs: Na_stavení panelu…

en: Panel Preferences
cs: Nastavení panelu

en: Panel config needs migration...
cs: Nastavení panelu vyžaduje migraci...

en: Panel configuration has been updated.
cs: Nastavení panelu bylo aktualizováno.

en: Pick a Panel Color
cs: Vyberte barvu panelu

en: Please choose a panel for the new plugin:
cs: Zvolte panel pro nový zásuvný modul:

en: Please report bugs to <%s>.
cs: Prosíme, abyste chyby nahlásili na <%s>.

en: Plugin "%s" unexpectedly left the panel, do you want to restart it?
cs: Zásuvný modul %s neočekávaně opustil panel, chcete jej restartovat?

en: Popup menu at current mouse position
cs: Nabídka na aktuální pozici kurzoru myši

en: Primary
cs: Primární

en: Print version information and exit
cs: Zobrazit informace o verzi a ukončit

en: Program launcher with optional menu
cs: Spouštěč programu s volitelnou nabídkou

en: Quit
cs: Ukončit

en: Quit the running panel instance
cs: Ukončit spuštěné instance panelu

en: Remove Workspace "%s"
cs: Odebrat pracovní plochu %s

en: Remove Workspace %d
cs: Odebrat pracovní plochu %d

en: Remove currently selected item
cs: Odstranit aktuálně vybranou položku

en: Remove the currently selected panel
cs: Odstranit aktuálně vybraný panel

en: Restart
cs: Restartovat

en: Restart the running panel instance
cs: Restartovat spuštěné instance panelu

en: Restarting computer in %d seconds.
cs: Restart počítače proběhne za %d sekund.

en: Restarting...
cs: Restartování...

en: Restore minimized windows to current _workspace
cs: Obnovit minimalizovaná okna na _aktuální plochu

en: Restore the minimized windows
cs: Obnovit minimalizovaná okna

en: Row _size (pixels):
cs: Veliko_st řádku (v pixelech):

en: Save the panel configuration
cs: Uložit nastavení panelu

en: Select A Background Image
cs: Vyberte obrázek pozadí

en: Select A Directory
cs: Vyberte adresář

en: Select A Menu File
cs: Vyberte soubor nabídky

en: Select An Icon
cs: Vyberte ikonu

en: Select this option if you want maximized windows to cover the area behind the panel. This only works when the panel is attached to a screen edge.
cs: Pokud chcete, aby maximalizovaná okna pokrývala oblast za panelem, vyberte tuto volbu. Tato funkce pracuje pouze pokud je panel přichycen k okraji obrazovky.

en: Select this option to automatically increase the length of the panel if the plugins request more space.
cs: Tuto volbu vyberte pro automatické zvýšení délky panelu v případě, že zásuvný modul vyžaduje více prostoru.

en: Select this option to disable the tooltips when moving over the panel button or menu items.
cs: Tuto volbu vyberte pro zakázání tipů, které se zobrazují při umístění kurzoru myši nad tlačítko panelu nebo položky nabídek.

en: Select this option to extend the panel over multiple monitors.
cs: Pro rozložení panelu přes více monitorů vyberte tuto možnost.

en: Select this option to hide the handles of the panel and lock its position.
cs: Pro skrytí úchytek panelu a uzamčení jeho pozice vyberte tuto volbu.

en: Select this option to move the clicked menu item to the panel.
cs: Tuto volbu vyberte pro přesun položky nabídky, na kterou jste klikli, na panel.

en: Select this option to show the generic application name in the menu, for example "File Manager" instead of "Thunar"
cs: Tuto volbu zaškrtněte pokud chcete, aby se v nabídce zobrazovaly obecné názvy aplikací, například „Správce souborů“ místo „Thunar“

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Session Menu
cs: Nabídka relace

en: Sho_w AM/PM
cs: Zobrazovat AM a PM

en: Show Desktop
cs: Zobrazit plochu

en: Show _flat buttons
cs: Zobrazit plo_chá tlačítka

en: Show _frame
cs: Zobrazovat _rámeček

en: Show _handle
cs: Zobrazit úc_hytku

en: Show _hidden files
cs: Zobrazit _skryté soubory

en: Show _inactive dots
cs: Zobrazit _neaktivní tečky

en: Show _label instead of icon
cs: Zobrazit místo _popisku ikonu

en: Show a confirmation dialog with a 30 second timeout for some of the actions.
cs: Zobrazit potvrzovací dialogové okno s 30sekundovou dobu vypršení pro některé akce.

en: Show a directory tree in a menu
cs: Zobrazí adresářový strom v nabídce

en: Show a menu containing categories of installed applications
cs: Zobrazit nabídku obsahující kategorie nainstalovaných aplikací

en: Show a miniature view of the workspace with rectangles for the visible windows
cs: Zobrazí zmenšený pohled na pracovní plochu pomocí obdélníků pro viditelná okna

en: Show about information of the currently selected item
cs: Zobrazit informace o aktuálně vybrané položce

en: Show application d_escription in tooltip
cs: Zobrazit popis aplikac_e jako tip

en: Show button _labels
cs: Zobrazit popisky _tlačítek

en: Show generic application n_ames
cs: Zobr_azit obecné názvy aplikací

en: Show gri_d
cs: Zobrazit _mřížku

en: Show help options
cs: Zobrazit možnosti nápovědy

en: Show ic_ons in menu
cs: Zobrazit ik_ony v nabídce

en: Show last _used item in panel
cs: Zobrazit v panelu p_oslední použitou položku

en: Show mi_niature view
cs: Zobrazit zme_nšený pohled

en: Show only _minimized windows
cs: Zobrazit pouze _minimalizovaná okna

en: Show the 'Add New Items' dialog
cs: Zobrazit dialogové okno Přidat nové položky

en: Show the 'Panel Preferences' dialog
cs: Zobrazit dialogové okno Předvolby panelu

en: Show windows from _all workspaces
cs: Zobrazit okna n_a všech pracovních plochách

en: Show windows from _all workspaces or viewports
cs: Zobrazit okna ze _všech pracovních ploch a obrazovek

en: Show windows from all mo_nitors
cs: Zobrazit okna _na všech monitorech

en: Show workspace _names
cs: Zobrazit _názvy pracovních ploch

en: Show workspace a_ctions
cs: Zobrazit ak_ce pracovní plochy

en: Shut Down
cs: Vypnout

en: Shut _Down
cs: _Vypnout

en: Solid color
cs: Jednobarevný

en: Sorting _order:
cs: S_měr řazení:

en: South
cs: Jih

en: Span mo_nitors
cs: Rozložit přes mo_nitory

en: Sq_uare icons
cs: Čt_vercové ikony

en: Sus_pend
cs: Reži_m spánku

en: Suspend
cs: Režim spánku

en: Suspending computer in %d seconds.
cs: Přechod do režimu spánku proběhne za %d sekund.

en: Switch User
cs: Přepnout uživatele

en: Switch between open windows using a menu
cs: Přepnout mezi otevřenými okny pomocí nabídky

en: Switch between open windows using buttons
cs: Přepnout mezi otevřenými okny pomocí tlačítek

en: Switch between panel presets
cs: Přepnout mezi předvolbami panelu

en: Switch between virtual desktops
cs: Přepínání mezi virtuálními prostředními

en: Switch workspaces using the mouse _wheel
cs: Přepnout pracovní plochy pomocí _kolečka myši

en: The Xfce development team. All rights reserved.
cs: Vývojářský tým prostředí Xfce. Všechna práva vyhrazena.

en: The format describes the date and time parts to insert into the panel. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. Similarly, <b></b> tags will make the text bold. See the "Help" page for additional information.
cs: Formát popisuje části data a času vložených do názvu panelu. Například %Y bude nahrazeno rokem, %m měsícem a %d dnem. Podobným způsobem změní tagy <b></b> text na tučný. Více informací získáte na stránce nápovědy.

en: The notification area lost selection
cs: Oznamovací oblast již není vybraná

en: The panel and plugin configurations will be permanently removed
cs: Nastavení panelu a zásuvného modulu budou trvale odebrána

en: The panel of the Xfce Desktop Environment
cs: Panel pro pracovní prostředí Xfce

en: The plugin restarted more than once in the last %d seconds. If you press Execute the panel will try to restart the plugin otherwise it will be permanently removed from the panel.
cs: Během předchozích %d sekund se zásuvný modul restartoval více než jedenkrát. Stisknete-li tlačítko Spustit, panel se pokusí zásuvný modul restartovat, v opačném případě bude zásuvný modul z panelu odebrán.

en: There is already a running instance
cs: Existuje již spuštěné instance

en: This will create a new launcher plugin on the panel and inserts the dropped files as menu items.
cs: Tato akce vytvoří nový spouštěč zásuvného modulu na panelu a přesunuté soubory vloží jako položky nabídky.

en: Time Settings
cs: Nastavení času

en: Time and Date _Settings...
cs: Na_stavení času a data…

en: Time_zone:
cs: Časové _pásmo:

en: Timestamp
cs: Časová známka

en: Transparency when the pointer is not hovering over the panel, with 0 being fully transparent and 100 fully opaque.
cs: Průhlednost při umístění ukazatele mimo panel, 0 znamená úplnou průhlednost a 100 úplnou neprůhlednost.

en: Transparent
cs: Průhledný

en: Tried but failed to migrate your old panel configuration
cs: Pokus o přenesení vašeho původního nastavení panelu nebyl úspěšný

en: True _binary clock
cs: Skutečné _binární hodiny

en: Turning off computer in %d seconds.
cs: Vypnutí proběhne za %d sekund.

en: Type "%s --help" for usage.
cs: Informace o použití získáte příkazem "%s --help".

en: Un_minimize All
cs: Obnovit vše z _minima

en: Unable to open the e-mail address
cs: E-mailovou adresu nelze otevřít

en: Unable to open the workspace settings
cs: Nelze otevřít nastavení pracovní plochy

en: Unable to start the notification area
cs: Nelze spustit oznamovací oblast

en: Unnamed Item
cs: Nepojmenovaná položka

en: Unnamed item
cs: Nepojmenovaná položka

en: Urgent Windows
cs: Urgentní okna

en: Usage:
cs: Využití:

en: Use c_ustom menu file:
cs: Po_užít vlastní soubor nabídky:

en: Use the _default menu
cs: Použít výchozí nabí_dku

en: Vertical
cs: Svisle

en: Visible
cs: Viditelný

en: Week %V
cs: %V. týden

en: West
cs: Západ

en: What time is it?
cs: Kolik je hodin?

en: When space is limited
cs: Pokud je prostor omezený

en: Window Buttons
cs: Tlačítka okna

en: Window Menu
cs: Nabídka okna

en: Window _grouping:
cs: Seskupo_vání oken:

en: Window title
cs: Titulek okna

en: Workspace %d
cs: Pracovní plocha %d

en: Workspace Switcher
cs: Přepínač pracovních ploch

en: Workspace _Settings...
cs: _Nastavení pracovní plochy…

en: You have started X without session manager. Clicking Quit will close the X server.
cs: Spustili jste X server bez správce relace. Kliknutím Ukončit bude ukončen X server.

en: [ARGUMENTS...]
cs: [ARGUMENTY...]

en: _About
cs: _O aplikaci

en: _Actions
cs: _Akce

en: _Add
cs: _Přidat

en: _Arrow button position:
cs: _Umístění tlačítka šipky:

en: _Backup and restore
cs: _Zálohovat a obnovit

en: _Base Directory:
cs: _Základní adresář:

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Close All
cs: _Zavřít vše

en: _Edit Item
cs: _Upravit položku

en: _Enter:
cs: Při _aktivitě:

en: _Execute
cs: _Spustit

en: _Expand
cs: _Rozšířit

en: _File Pattern:
cs: _Maska souboru:

en: _File:
cs: _Soubor:

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Hibernate
cs: _Hibernovat

en: _Hybrid Sleep
cs: _Hybridní spánek

en: _Icon:
cs: _Ikona:

en: _Layout:
cs: _Rozložení:

en: _Leave:
cs: Při n_eaktivitě:

en: _Level:
cs: Ú_roveň:

en: _Lock Panel
cs: _Uzamknout panel

en: _Lock panel
cs: _Uzamknout panel

en: _Log Out
cs: _Odhlásit se

en: _Maximum icon size (px):
cs: _Maximální velikost ikony (px):

en: _Move
cs: _Přesunout

en: _New Game
cs: _Nová hra

en: _Properties
cs: _Vlastnosti

en: _Remove
cs: _Odebrat

en: _Restart
cs: _Restartovat

en: _Search:
cs: _Hledat:

en: _Show button title
cs: _Zobrazit titulek tlačítka

en: _Show confirmation dialog
cs: _Zobrazit potvrzovací dialogové okno

en: _Style:
cs: S_tyl:

en: _Switch User
cs: _Přepnout uživatele

en: _Switch windows using the mouse wheel
cs: _Přepínat okna pomocí kolečka myši

en: _Tooltip format:
cs: Formát _tipu:

en: _Unmaximize All
cs: _Obnovit vše z maxima

en: eight
cs: osm

en: eleven
cs: jedenáct

en: five
cs: pět

en: five past %0
cs: %0 hodin a pět minut

en: five to %1
cs: za pět minut %1

en: four
cs: čtyři

en: half past %0
cs: půl %1

en: nine
cs: devět

en: one
cs: jedna

[ctx: one]
en: %0 o'clock
cs: %0 hodin

[ctx: one]
en: %1 o'clock
cs: %1 hodin

[ctx: one]
en: five past %0
cs: %0 hodin a pět minut

[ctx: one]
en: five to %1
cs: za pět minut %1

[ctx: one]
en: half past %0
cs: půl %1

[ctx: one]
en: quarter past %0
cs: čtvrt na %1

[ctx: one]
en: quarter to %1
cs: tři čtvrtě na %1

[ctx: one]
en: ten past %0
cs: %0 hodin a deset minut

[ctx: one]
en: ten to %1
cs: za deset minut %1

[ctx: one]
en: twenty five past %0
cs: %0 hodin a dvacet pět minut

[ctx: one]
en: twenty five to %1
cs: půl %1 a pět minut

[ctx: one]
en: twenty past %0
cs: %0 hodin a dvacet minut

[ctx: one]
en: twenty to %1
cs: půl %1 a deset minut

en: quarter past %0
cs: čtvrt na %1

en: quarter to %1
cs: tři čtvrtě na %1

en: seven
cs: sedm

en: six
cs: šest

en: ten
cs: deset

en: ten past %0
cs: %0 hodin a deset minut

en: ten to %1
cs: za deset minut %1

en: three
cs: tři

en: twelve
cs: dvanáct

en: twenty five past %0
cs: %0 hodin a dvacet pět minut

en: twenty five to %1
cs: půl %1 a pět minut

en: twenty past %0
cs: %0 hodin a dvacet minut

en: twenty to %1
cs: půl %1 a deset minut

en: two
cs: dvě
