metacity - en to cs translation catalogue (271 entries)

en: %d x %d
cs: %d × %d

en: %s (as %s)
cs: %s (jako %s)

en: %s (as another user)
cs: %s (jako jiný uživatel)

en: %s (as superuser)
cs: %s (jako superuživatel)

en: %s (on %s)
cs: %s (na %s)

en: '%s' is not a valid value for focus attribute
cs: „%s“ není platná hodnota atributu focus (zaměření)

en: '%s' is not a valid value for resize attribute
cs: „%s“ není platná hodnota atributu resize (změna velikosti)

en: '%s' is not a valid value for state attribute
cs: „%s“ není platná hodnota atributu state (stav)

en: 'version' attribute cannot be used in metacity-theme-1.xml or metacity-theme-2.xml
cs: Atribut „version“ nemůže být použit v metacity-theme-1.xml nebo metacity-theme-2.xml

en: <%s> geometry '%s' has not been defined
cs: <%s>: geometrie „%s“ nebyla definována

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
cs: <%s> musí určit buď geometrii, nebo rodiče, který má geometrii

en: <%s> name "%s" used a second time
cs: <%s>: název „%s“ je použit podruhé

en: <%s> name '%s' used a second time
cs: <%s>: název „%s“ je použit podruhé

en: <%s> parent "%s" has not been defined
cs: <%s>: rodič „%s“ nebyl definován

en: <%s> parent '%s' has not been defined
cs: <%s>: rodič „%s“ nebyl definován

en: <%s> specified twice for this theme
cs: <%s> je u tohoto motivu definováno dvakrát

en: <button function='%s' state='%s' draw_ops='whatever'/> must be specified for this frame style
cs: U tohoto stylu rámu musí být zadáno <button function="%s" state="%s" draw_ops="cokoliv"/>

en: <metacity_session> attribute seen but we already have the session ID
cs: nalezen atribut <metacity_session>, ale ID sezení už k dispozici je

en: <tt>%s</tt> is not responding.
cs: <tt>%s</tt> neodpovídá.

en: A style called '%s' has not been defined
cs: Nebyl definován styl s názvem „%s“

en: Activate the window menu
cs: Aktivovat nabídku okna

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
cs: Průhlednost alfa musí být mezi 0.0 (neviditelný) a 1.0 (zcela neprůhledný), ve skutečnosti měla hodnotu %g

en: Alpha value '%s' in blended color is not between 0.0 and 1.0
cs: Hodnota průhlednosti alfa „%s“ v prolínající barvě není mezi 0,0 a 1,0

en: Always On Visible Workspace
cs: Vždy na viditelné ploše

en: Always on _Top
cs: _Vždy navrchu

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
cs: Úhel musí být mezi 0,0 a 360,0, měl hodnotu %g

en: Aspect ratio '%s' is unknown
cs: Poměr stran „%s“ není znám

en: Attached
cs: Připojený

en: Attribute '%s' is invalid on <%s> element in this context
cs: Atribut „%s“ je pro prvek <%s> v tomto kontextu neplatný

en: Attribute '%s' repeated twice on the same <%s> element
cs: Atribut „%s“ se opakuje dvakrát v jednom prvku <%s>

en: Bad version specification '%s'
cs: Špatná specifikace verze „%s“

en: Bell event
cs: Událost zvonku

en: Benchmark
cs: Test výkonu

en: Blend format is 'blend/bg_color/fg_color/alpha', '%s' does not fit the format
cs: Formát prolínání má podobu „prolínání/barva_pozadí/barva_popředí/průhlednost“, „%s“ tomuto formátu neodpovídá

en: Boolean values must be 'true' or 'false' not '%s'
cs: Pravdivostní hodnoty musí být „true“ (pravda) nebo „false“ (nepravda), nikoliv „%s“

en: Border
cs: Okraj

en: Border '%s' is unknown
cs: Okraj „%s“ není znám

en: Button Layout:
cs: Rozložení tlačítek:

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
cs: Poměr stran tlačítka %g není přiměřený

en: Button function '%s' does not exist in this version (%d, need %d)
cs: Funkce tlačítka „%s“ v této verzi neexistuje (%d, potřeba je %d)

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
cs: U prvku <button> nelze mít dvakrát draw_ops (motiv definoval atribut draw_ops i prvek <draw_ops> nebo definoval dva prvky)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
cs: U prvku <menu_icon> nelze mít dvakrát draw_ops (motiv definoval atribut draw_ops i prvek <draw_ops> nebo definoval dva prvky)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
cs: U prvku <piece> nelze mít dvakrát draw_ops (motiv definoval atribut draw_ops i prvek <draw_ops> nebo definoval dva prvky)

en: Cannot specify both 'button_width'/'button_height' and 'aspect_ratio' for buttons
cs: U tlačítek nelze zadat „button_width“/„button_height“ a zároveň „aspect_ratio“

en: Choose Theme
cs: Volba motivu

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Composited:
cs: Složený:

en: Compositing Manager
cs: Správce funkcí kompozitoru

en: Constant '%s' has already been defined
cs: Konstanta „%s“ již byla definována

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
cs: Vyjádření souřadnic obsahuje na začátku textu neznámý operátor: „%s“

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
cs: Vyjádření souřadnic obsahuje nepovolený znak „%s“

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
cs: Vyjádření souřadnic obsahuje číslo s pohyblivou desetinnou čárkou „%s“, které nelze zpracovat

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
cs: Vyjádření souřadnic obsahuje celé číslo „%s“, které nelze zpracovat

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
cs: Vyjádření souřadnic zřejmě nemá žádné operátory nebo operandy

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
cs: Vyjádření souřadnic končí operátorem místo operandem

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
cs: Vyjádření souřadnic obsahuje pravou závorku bez odpovídající levé závorky

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
cs: Vyjádření souřadnic obsahuje levou závorku bez odpovídající pravé závorky

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
cs: Vyjádření souřadnic má operand tam, kde byl očekáván operátor

en: Coordinate expression had unknown variable or constant '%s'
cs: Vyjádření souřadnic obsahuje neznámou proměnnou nebo konstantu „%s“

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
cs: Vyjádření souřadnic má na místě, kde byl očekáván operand, operátor „%s“

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
cs: Vyjádření souřadnic obsahuje operátor „%c“ za operátorem „%c“ bez operandu mezi nimi

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer.
cs: Analyzátor vyjádření souřadnic přeplnil svou vyrovnávací paměť.

en: Coordinate expression results in division by zero
cs: Vyjádření souřadnic způsobilo dělení nulou

en: Coordinate expression was empty or not understood
cs: Vyjádření souřadnic bylo prázdné nebo nesrozumitelné

en: Could not parse '%s' as a floating point number
cs: Nelze zpracovat „%s“ jako desetinné číslo

en: Could not parse '%s' as an integer
cs: „%s“ nelze analyzovat jako celé číslo

en: Could not parse alpha value '%s' in blended color
cs: Nelze analyzovat hodnotu průhlednosti alfa „%s“ v prolínající barvě

en: Could not parse color '%s'
cs: Nelze analyzovat barvu „%s“

en: Could not parse shade factor '%s' in shaded color
cs: Nelze analyzovat faktor stínu „%s“ ve stínované barvě

en: Dark Theme:
cs: Tmavý motiv:

en: Determines whether Metacity is a compositing manager.
cs: Určuje, jestli je Metacity správcem funkcí kompozitoru.

en: Dialog
cs: Dialogové okno

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
cs: Nerozumí se šipce „%s“ prvku <%s>

en: Did not understand color component '%s' in color specification
cs: Nerozumí se barevné složce „%s“ ve specifikaci barvy

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
cs: Nerozumí se typu výplně „%s“ prvku <%s>

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
cs: Nerozumí se stínu „%s“ prvku <%s>

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
cs: Nerozumí se stavu „%s“ prvku <%s>

en: Did not understand state '%s' in color specification
cs: Nerozumí se stavu „%s“ ve specifikaci barvy

en: Did not understand trailing characters '%s' in string '%s'
cs: Nerozumí se koncovým znakům „%s“ v řetězci „%s“

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
cs: Nerozumí se hodnotě „%s“ typu přechodu

en: Disable connection to session manager
cs: Zakáže připojení ke správci sezení

en: Distance '%s' is unknown
cs: Vzdálenost „%s“ není známa

en: Don't make fullscreen windows that are maximized and have no decorations
cs: Nevytvářet okna přes celou obrazovku, která jsou maximalizovaná a nemají dekorace

en: Drew <b>%d</b> frames in <b>%f</b> client-side seconds (<b>%f</b> milliseconds per frame) and <b>%f</b> seconds wall clock time including X server resources (<b>%f</b> milliseconds per frame).
cs: Vykresleno <b>%d</b> snímků během <b>%f</b> s na straně klienta (<b>%f</b> ms na snímek) a <b>%f</b> s celkově včetně prostředků X serveru (<b>%f</b> ms na snímek).

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
cs: Prvek <%s> není povolen pod <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
cs: Prvek <%s> není dovolen v prvku <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
cs: Prvek <%s> není dovolen v prvku <constant>

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
cs: Prvek <%s> není dovolen v prvku distance/border/aspect_ratio

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
cs: Prvek <%s> není dovolen v prvku operace kreslení

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
cs: Prvek <%s> není dovolen v prvku name/author/date/description

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
cs: Povolit dláždění u hrany při upuštění okna u hrany obrazovky

en: Failed to find a valid file for theme '%s'
cs: Nelze nalézt platný soubor motivu „%s“

en: Falling back to default GTK+ theme - Adwaita
cs: Nouzově se přepnulo zpět na výchozí motiv GTK+ – Adwaita

en: Frame Flags:
cs: Příznaky rámu:

en: Frame Type:
cs: Typ rámu:

en: Frame geometry does not specify size of buttons
cs: Geometrie rámu nedefinuje velikost tlačítek

en: Frame style already has a button for function %s state %s
cs: Styl rámu již má tlačítko funkce %s stavu %s

en: Frame style already has a piece at position %s
cs: Styl rámu již má položku na pozici %s

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse '%s'
cs: Specifikace barvy GTK musí mít za stavem hranatou závorku, např. gtk:fg[NORMAL], kde NORMAL je stav; nelze zpracovat „%s“

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse '%s'
cs: Specifikace barvy GTK musí mít stav v hranatých závorkách, např. gtk:fg[NORMAL], kde NORMAL je stav; nelze zpracovat „%s“

en: GTK custom color specification must have color name and fallback in parentheses, e.g. gtk:custom(foo,bar); could not parse '%s'
cs: Specifikace vlastní barvy GTK musí mít název a záložní název, např. gtk:custom(hokus, pokus); nelze zpracovat „%s“

en: Got MetaFrameBorders in <b>%f</b> seconds (CSS loading, PangoFontDescription creation and title height calculation).
cs: Byly získány MetaFrameBorders během <b>%f</b> s (načtení CSS, vytvoření PangoFontDescription a výpočet výšky záhlaví).

en: Gradients should have at least two colors
cs: Přechody by měly mít alespoň dvě barvy

en: Gtk:custom format is 'gtk:custom(color_name,fallback)', '%s' does not fit the format
cs: Formát Gtk:custom má podobu „gtk:custom(název_barvy,záložní_název)“, „%s“ tomuto formátu neodpovídá

en: Has Focus
cs: Má zaměření

en: Hide all normal windows
cs: Skrýt všechna normální okna

en: If enabled, dropping windows on vertical screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half of the available area. Dropping windows on the top screen edge maximizes them completely.
cs: Je-li zapnuto, jsou okna po upuštění u svislé hrany obrazovky svisle maximalizována a vodorovně nastavena na poloviční šířku dostupné plochy. Při upuštění u horní hrany obrazovky je okno maximalizováno celé.

en: If set to true, Metacity will show window content thumbnails in the Alt-Tab window instead of only icons.
cs: Když je zapnuto, bude Metacity zobrazovat při zmáčknutí Alt-Tab místo ikon náhledy obsahu oken.

en: If true, Metacity will give the user less feedback by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications to continue working, and may also be a useful tradeoff for terminal servers. However, the wireframe feature is disabled when accessibility is on.
cs: Je-li zapnuto, bude Metacity dávat uživateli méně zpětné vazby používáním drátových rámů, nepoužíváním animací nebo jinými způsoby. Pro mnoho uživatelů to znamená výrazné snížení použitelnosti, ale také možnost, že staré aplikace budou nadále pracovat. I pro terminálové servery se může jednat vhodný kompromis. Funkce drátových rámů je ale zakázána, pokud je povoleno zpřístupnění.

en: If true, trade off usability for less resource usage
cs: Je-li zapnuto, dává se přednost menšímu používání prostředků před použitelností

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
cs: Vložení draw_ops „%s“ na tomto místě by vytvořilo zacyklený odkaz

en: Initialize session from savefile
cs: Spustí sezení z uloženého souboru

en: Integer %ld is too large, current max is %d
cs: Celé číslo %ld je příliš velké, aktuální maximum je %d

en: Integer %ld must be positive
cs: Celé číslo %ld musí být kladné

en: Invalid character '%c' in color_name parameter of gtk:custom, only A-Za-z0-9-_ are valid
cs: Neplatný znak „%c“ v parametru color_name z gtk:custom, platné jsou jen A-Za-z0-9_

en: Invalid title scale '%s' (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
cs: Neplatné měřítko záhlaví „%s“ (musí být něco z xx-small, x-small, medium, large, x-large, xx-large)

en: Keep Window On Top
cs: Držet okno navrchu

en: Line %d character %d: %s
cs: Řádek %d znak %d: %s

en: Loaded <b>%s</b> theme <b>%s</b> in <b>%f</b> seconds.
cs: Načten motiv <b>%s</b> s názvem <b>%s</b> během <b>%f</b> s.

en: Lower window below other windows
cs: Odsunou okno do pozadí za ostatní okna

en: Ma_ximize
cs: Ma_ximalizovat

en: Make X calls synchronous
cs: Provede volání X synchronně

en: Maximize Window
cs: Maximalizovat okno

en: Maximize window
cs: Maximalizovat okno

en: Maximize window horizontally
cs: Maximalizovat okno vodorovně

en: Maximize window vertically
cs: Maximalizovat okno svisle

en: Maximized
cs: Maximalizovaný

en: Menu
cs: Nabídka

en: MetaThemeImplClass::load not implemented for '%s'
cs: MetaThemeImplClass::load není implementováno pro „%s“

en: Metacity Theme Viewer
cs: Prohlížeč motivů Metacity

en: Metacity supports two theme types - GTK+ (gtk.css) and Metacity (metacity-theme-x.xml). GTK+ theme: all data is loaded from CSS. This is the same theme that is used by Mutter for server-side decorations and by GTK+ for client-side decorations. Metacity theme: data is loaded from metacity-theme-x.xml and CSS. When using this theme type you MUST provide a valid theme name.
cs: Metacity podporuje dva typy motivů – GTK+ (gtk.css) a Metacity (metacity-theme-x.xml). Motiv GTK+: veškerá data se načítají z CSS. Jedná se o stejný motiv, který používá Mutter pro dekorování na serverové straně a GTK+ pro dekorování na klientské straně. Motiv Metacity: data se načítají z metacity-theme-x.xml a CSS. Když používáte tento typ motivu, musíte uvést platný název motivu.

en: Metacity's default window-placement behavior is smart (first-fit), similar to behaviors in some other window managers. It will try to tile windows so that they do not overlap. Set this option to "smart" for this behavior. This option can be set to "center" to place new windows in the centers of their workspaces, "origin" for the upper-left corners of the workspaces, or "random" to place new windows at random locations within their workspaces.
cs: Výchozí chování Metacity při umisťování okna je chytré a podobá se chování u jiných okenních správců. Pokusí se okna rozmístit ve stylu dlaždic, aby se nepřekrývala. Pro toto chování nastavte volbu na „smart“. Můžete také použít volbu „center“ pro umístění oken do středů jejich pracovních ploch, „origin“ pro levý horní roh pracovních ploch nebo „random“ pro náhodné umístění okna v rámci jeho pracovní plochy.

en: Mi_nimize
cs: Mi_nimalizovat

en: Minimize Window
cs: Minimalizovat okno

en: Minimize window
cs: Minimalizovat okno

en: Missing <frame state='%s' resize='%s' focus='%s' style='whatever' />
cs: Chybí <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="cokoliv"/>

en: Modal Dialog
cs: Modální dialogové okno

en: Move Titlebar On_screen
cs: Přesunout záhlaví okna na _obrazovku

en: Move to Another _Workspace
cs: Přes_unout na jinou plochu

en: Move to Workspace R_ight
cs: Přesunout na plochu vp_ravo

en: Move to Workspace _Down
cs: Přesunout na plochu _dole

en: Move to Workspace _Left
cs: Přesunout na plochu v_levo

en: Move to Workspace _Up
cs: Přesunout na plochu na_hoře

en: Move to workspace above
cs: Přesunout na pracovní plochu nad

en: Move to workspace below
cs: Přesunout na pracovní plochu pod

en: Move to workspace left
cs: Přesunout na pracovní plochu vlevo

en: Move to workspace right
cs: Přesunout na pracovní plochu vpravo

en: Move window
cs: Přesunout okno

en: Move window one workspace down
cs: Posunout okno o jednu pracovní plochu dolů

en: Move window one workspace to the left
cs: Posunout okno o jednu pracovní plochu doleva

en: Move window one workspace to the right
cs: Posunout okno o jednu pracovní plochu doprava

en: Move window one workspace up
cs: Posunout okno o jednu pracovní plochu nahoru

en: Move window to workspace 1
cs: Přesunout okno na pracovní plochu 1

en: Move window to workspace 2
cs: Přesunout okno na pracovní plochu 2

en: Move window to workspace 3
cs: Přesunout okno na pracovní plochu 3

en: Move window to workspace 4
cs: Přesunout okno na pracovní plochu 4

en: NAME
cs: NÁZEV

en: Navigation
cs: Navigace

en: No "extent_angle" or "to" attribute on element <%s>
cs: Chybí atribut „extent_angle“ nebo „to“ v prvku <%s>

en: No "start_angle" or "from" attribute on element <%s>
cs: Chybí atribut „start_angle“ nebo „from“ v prvku <%s>

en: No '%s' attribute on element <%s>
cs: Chybí atribut „%s“ v prvku <%s>

en: No <%s> set for theme '%s'
cs: Není nastaveno <%s> pro motiv „%s“

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
cs: Nebyly definovány žádné <draw_ops> nazvané „%s“

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
cs: Nebyly definované žádné <draw_ops> s názvem „%s“

en: No <draw_ops> with the name '%s' has been defined
cs: Nebyly definované žádné <draw_ops> s názvem „%s“

en: No draw_ops provided for button
cs: U tlačítka není neposkytnut draw_ops

en: No draw_ops provided for frame piece
cs: U položky rámu není neposkytnut draw_ops

en: No frame style set for window type '%s' in theme '%s', add a <window type='%s' style_set='whatever' /> element
cs: U typu okna „%s“ motivu „%s“ není nastaven typ rámu, přidejte prosím prvek <window type="%s" style_set="cokoliv"/>

en: No text is allowed inside element <%s>
cs: V prvku <%s> není dovolen žádný text

en: Normal
cs: Normální

en: Opened log file %s
cs: Otevřen soubor záznamu %s

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
cs: Vnější prvek motivu musí být <metacity_theme>, nikoliv <%s>

en: Preview
cs: Náhled

en: Print version
cs: Vypíše verzi

en: Put Window On Only One Workspace
cs: Umístit okno jen na jednu plochu

en: Raise window above other windows
cs: Vynést okno do popředí nad ostatní okna

en: Raise window if covered, otherwise lower it
cs: Když je okno zakryté vynést jej do popředí, jinak odsunout do pozadí

en: Reload
cs: Znovu načíst

en: Remove Window From Top
cs: Odstranit okno svrchu

en: Replace the running window manager with Metacity
cs: Nahradí běžícího správce oken správcem Metacity

en: Resize window
cs: Změnit velikost okna

en: Restore Window
cs: Obnovit okno

en: Restore window
cs: Obnovit velikost okna

en: Roll Up Window
cs: Svinout okno

en: Roll _Up
cs: Sv_inout

en: Run
cs: Spustit

en: Run again
cs: Spustit znovu

en: Scale:
cs: Měřítko:

en: Shade factor '%s' in shaded color is negative
cs: Faktor stínu „%s“ ve stínované barvě je záporný

en: Shade format is 'shade/base_color/factor', '%s' does not fit the format
cs: Formát stínu má podobu „stín/základní_barva/faktor“, „%s“ tomuto formátu neodpovídá

en: Shaded
cs: Se stínem

en: Should not have 'resize' attribute on <%s> element for maximized states
cs: Atribut „resize“ by neměl být na prvku <%s> pro maximalizovaný stav

en: Should not have 'resize' attribute on <%s> element for maximized/shaded states
cs: Atribut „resize“ by neměl být na prvku <%s> pro maximalizovaný/svinutý stav

en: Show the applications menu
cs: Zobrazit nabídku aplikace

en: Show the run command prompt
cs: Zobrazit výzvu ke spuštění příkazu

en: Show window content thumbnail in Alt-Tab
cs: Při Alt+Tab zobrazovat náhledy obsahu oken

en: Specify session management ID
cs: Určení ID správy sezení

en: Style has already been specified for state %s focus %s
cs: Pro state %s focus %s již byl definován styl

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
cs: Pro state %s resize %s focus %s již byl definován styl

en: Switch applications
cs: Přepnout do jiné aplikace

en: Switch system controls
cs: Přepnout na systémový ovládací prvek

en: Switch system controls directly
cs: Přepnout na minulý systémový ovládací prvek

en: Switch to workspace 1
cs: Přepnout na pracovní plochu 1

en: Switch to workspace 2
cs: Přepnout na pracovní plochu 2

en: Switch to workspace 3
cs: Přepnout na pracovní plochu 3

en: Switch to workspace 4
cs: Přepnout na pracovní plochu 4

en: Switch windows
cs: Přepnout do jiného okna

en: Switch windows directly
cs: Přepnout do minulého okna

en: Switch windows of an app directly
cs: Přepnout do minulého okna aplikace

en: Switch windows of an application
cs: Přepnout do jiného okna aplikace

en: System
cs: Systém

en: TYPE
cs: TYP

en: Theme Name
cs: Název motivu

en: Theme Type
cs: Typ motivu

en: Theme contained an expression that resulted in an error: %s
cs: Motiv obsahoval výraz, který způsobil chybu: %s

en: Theme name to use
cs: Název motivu, který se má použít

en: Theme requires version %s but latest supported theme version is %d.%d
cs: Motiv vyžaduje verzi %s, ale nejnovější podporovaná verze motivu je %d.%d

en: Theme type to use ("gtk" or "metacity")
cs: Typ motivu, který se má použít („gtk“ nebo „metacity“)

en: These windows do not support &quot;save current setup&quot; and will have to be restarted manually next time you log in.
cs: Tato okna nepodporují ukládání aktuálního nastavení a po vašem příštím přihlášení je budete muset znovu spustit ručně.

en: This setting is only used if Metacity is selected as the theme type. You MUST provide a valid Metacity theme name, otherwise Metacity will fall back to the default GTK+ theme - Adwaita.
cs: Toto nastavení se použije jen v případě, že je Metacity vybráno jako typ motivu. MUSÍTE zadat platný název motivu Metacity, jinak se Metacity nouzově přepne zpět na výchozí motiv GTK+, tj. Adwaita.

en: Tiled
cs: V dlaždicích

en: Toggle fullscreen mode
cs: Přepnout režim celé obrazovky

en: Toggle maximization state
cs: Přepnout stav maximalizace

en: Toggle shaded state
cs: Přepnout stav svinutí

en: Toggle window on all workspaces or one
cs: Přepnout okno na všechny/jednu pracovní plochu

en: Turn compositing off
cs: Vypnout funkci kompozitoru

en: Turn compositing on
cs: Zapnout funkci kompozitoru

en: Unknown attribute %s on <%s> element
cs: Neznámý atribut %s prvku <%s>

en: Unknown element %s
cs: Neznámý prvek %s

en: Unknown function "%s" for button
cs: Neznámá funkce tlačítka „%s“

en: Unknown position "%s" for frame piece
cs: Neznámá pozice položky rámu „%s“

en: Unknown state '%s' for button
cs: Neznámý stav „%s“ pro tlačítko

en: Unknown style_set '%s' on <%s> element
cs: Neznámá sada stylů style_set „%s“ v prvku <%s>

en: Unknown type '%s' on <%s> element
cs: Neznámý typ „%s“ v prvku <%s>

en: Unma_ximize
cs: Zrušit ma_ximalizaci

en: Unroll Window
cs: Rozvinout okno

en: Usage: %s
cs: Použití: %s

en: User-defined constants must begin with a capital letter; '%s' does not
cs: Uživatelem definované konstanty musí začínat velkým písmenem; „%s“ toto nesplňuje

en: Utility
cs: Pomůcka

en: View split on left
cs: Rozdělit okno přes levou půlku obrazovky

en: View split on right
cs: Rozdělit okno přes pravou půlku obrazovky

en: Window App Menu
cs: Aplikační nabídka okna

en: Window Menu
cs: Nabídka okna

en: Window placement behavior
cs: Chování při umisťování okna

en: Window type '%s' has already been assigned a style set
cs: Typu okna „%s“ již byla přiřazena sada stylů

en: Windows
cs: Okna

en: Workspace %d
cs: Plocha %d

en: Workspace %d%n
cs: Plocha %d%n

en: Workspace %s%d
cs: Plocha %s%d

en: Workspace 1_0
cs: Plocha 1_0

en: X Display to use
cs: Displej X, který použije

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
cs: Je možné chvíli počkat, aby aplikace mohla pokračovat, nebo si vynutit úplné ukončení aplikace.

en: You must specify a background for an alpha value to be meaningful
cs: Aby měla hodnota průhlednosti alfa význam, je nutné určit pozadí

en: _Always on Visible Workspace
cs: Vžd_y na viditelné ploše

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Force Quit
cs: _Vynutit ukončení

en: _Move
cs: _Přesunout

en: _Only on This Workspace
cs: _Jen na této ploše

en: _Resize
cs: Z_měnit velikost

en: _Unroll
cs: Rozv_inout

en: _Wait
cs: _Počkat

en: bottom
cs: dole

en: frame geometry does not specify '%s' dimension
cs: geometrie rámu nedefinuje rozměr „%s“

en: frame geometry does not specify dimension '%s' for border '%s'
cs: geometrie rámu nedefinuje rozměr „%s“ okraje „%s“

en: left
cs: vlevo

en: metacity %s
    Copyright (C) 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
cs: metacity %s
    Copyright (C) 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc. a další.
    Toto je svobodný software; podmínky kopírování a rozšiřování naleznete ve zdrojových textech.
    Tento software je BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY; neposkytují se ani záruky PRODEJNOSTI anebo VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL.

en: nested <window> tag
cs: vnořená značka <window>

en: right
cs: vpravo

en: top
cs: nahoře
